3D PREMIUM textilné koberce Škoda KAROQ 2017-

Kód: 300022-2
Akcia Vyrobené v EÚ
€48,90 €40,75 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia
3D PREMIUM textilné koberce Škoda KAROQ 2017-

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme Vám nové 3D koberce Škoda KAROQ 2017-, ktoré zmenia Váš pohľad na textilné auto koberce. Sú vyrobené z toho najkvalitnejšieho materiálu, precízne vytvarované a so zvýšeným okrajom. Vďaka tomuto zadrží všetky nečistoty, vodu i topiaci sa sneh. Následne je veľmi ľahké ich vyčistiť suchou aj mokrou cestou. Vyskúšajte niečo nové, niečo iné, niečo lepšie.

3D PREMIUM textilní koberce Škoda KAROQ 2017-

Výrobca: Krátko Vám predstavíme technológiu tohto prémiového produktu. Na začiatku projektu sme analyzovali stovky materiálov a textilných kobercov, aby sme našli ten pravý a jediný pre naše 3D auto koberca. A podarilo sa. Jedná sa o originálny PA VW 450g/m3 materiál vo farbe titánovo-čierne. Táto textílie je na povrchu a je tým prvý a čo zákazníka bude zaujímať. Dali sme si preto na tomto výbere záležať. Okrem toho sú tu ale ešte ďalšie vrstvy auto koberce, ktoré umožňujú jeho tvarovania a odolnosť, tak aby dodržal svoje prémiovým vlastnostiam. Sme presvedčení, že z tohto produktu budete nadšený(a).

Potom čo tento materiál dostane svoj perfektný tvar, aby pokryl celú podlahu vozňa, zostáva už len stará známa finálne práce: Koberce osadíme originálny fixačnými prvkami, opatríme prebalom so všetkými potrebnými užívateľskými informáciami, skompletizujeme na ramienko, zabalíme do fólie a kartónu, tak aby boli pripravené na doručenie.

3D tvarované textilné auto koberce Škoda KAROQ 2017-, presne pasujúce danému vozidlu Škoda KAROQ 2017-. Sú schopné zadržať všetky druhy nečistôt, vody a topiaci sa sneh. Ľahké na vyčistenie či vysatie, Skvele vyzerajúce a vyrobené vo vysokej kvalite.

Technické parametre:

Farba: titánovo-čierna

Fixácia: Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Textilné koberce Škoda
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.8 kg
CAR_BRAND: Škoda
CAR_MODEL_ND: Karoq
MATERIAL_CAR: Textil
MATERIAL_COLOR: Antracit
HEM_COLOR: Antracit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: